ثبت سفارش و ارسال نمونه

ثبت سفارش و ارسال نمونه

شرایط و نحوه  ارسال نمونه (PCR Product) جهت توالی یابی:
1. لطفا فرم پذیرش مربوط به توالی یابی DNA را دانلود و پس از تکمیل به آدرس ایمیل گروه ژنتیک پزشکی نیاژن نور niagenenoor@gmail.com  ارسال نمایید.
2. جهت ارسال نمونه  از میکروتیوب 2/. استفاده نمائید و از ارسال نمونه با میکروتیوب 0/5 و 1/5 اجتناب گردد  و از بسته شدن کامل درب اطمینان حاصل نمایید، اطراف میکروتیوب را با پارافیلم پوشانده و در داخل زیپ کیپ جداگانه قرار دهید. 
3. مشخصات نمونه را بطور خوانا توسط ماژیک آبی یا مشکی ضدآب روی هریک از نمونه ها بنویسید (جهت نگهداری از اطلاعات روی بدنه میکروتیوب ها از نوار چسب استفاده کنید). 
4. توجه داشته باشید ، روی تیوب ها فقط نام نمونه قید شود و سعی کنید طول تعداد کلمات بیشتر از 4 کاراکتر نباشد و از بکاربردن عبارات فارسی خودداری نمایید.
5. لطفا" دقت فرمایید که برای دستیابی به نتیجه بهتر در تعیین توالی، محصول PCR باید کاملا" خالص باشد و هنگامی که نمونه بعد از الکتروفورز بروی ژل آگارز برده می شود ، نباید باند غیر اختصاصی و یا اسمیر مشاهده شود و فقط یک باند خوب و واضح مشخص گردد. 
6.  نمونه ارسالی باید به شکل یک قطعه PCR Product بدون باند غیر اختصاصی یا اسمیر باشد. 

حجم و غلظت مورد نیاز جهت ارسال نمونه و پرایمر؛
1. در صورتی که نمونه ارسالی PCR Product می باشد نیاز به حجم حدود 20µl  تا 30µl از نمونه ارسالی است.
2. حداقل حجم پرایمر مورد قبول  5 میکرولیتر با غلظت 10 پیکو مول می باشد.


کیفیت پرایمرهای ارسالی:
معمولا پرایمرها پس از چندین دفعه فریز و دفریز شدن کیفیت خود را از دست می دهند. لطفا" برای جلوگیری از اتلاف زمان و هزینه،  قبل از ارسال پرایمر کیفیت آن را با run حدود ul 2-3 از پرایمر روی ژل آگارز 2% بررسی نمایید.

تصویر باند مطلوب پرایمر

تصویر باند مطلوب پرایمر


کیفیت نمونه PCR Product ارسالی؛
تصویر ژل ارسالی می بایست بصورت یک قطعه PCR Product   خالص و بدون هرگونه باند غیراختصاصی باشد.

عکس های A و B  مورد قبول است.
عکس های A و B  مورد قبول است.

جهت خدمت رسانی بهتر به نکات زیر توجه نمایید؛
توجه داشته باشید؛ در صورتی که نتیجه بررسی کنترل کیفیت مورد قبول باشد به منزله تضمین کیفیت عالی نتایج خوانش نیست زیرا کیفیت نتایج تعیین توالی به عوامل مختلفی بستگی دارد .

 پس از هر بار خوانش، نتایج توسط کارشناس شرکت نیاژن نور آنالیز می گردد و در صورتی که علت عدم موفقیت قصور کارشناس شرکت یا خطای دستگاه باشد بدون نیاز به درخواست مشتری،  خوانش مجدد (re-sequencing ) انجام می شود در غیر اینصورت انجام خوانش مجدد منوط به درخواست مشتری خواهد بود.
در صورت درخواست مشتری جهت انجام نمونه های تکراری ، به اطلاع میرساند انجام نمونه های تکراری مستلزم داشتن عکس الکتروفورز و احراز نقص در روند سکانس آن نمونه میباشد.


دریافت نمونه ها توسط پیک رایگان ، همه روزه به جز روزهای تعطیل از 8صبح  الی 14  امکان پذیر میباشد و جهت استفاده از پیک رایگان با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید.  

 

                                       

  

دانلود فرم DNA-profiling دانلود فرم fragment دانلود فرم DNA-sequencing-order

شماره تلفن

02187559803

آدرس

تهران- ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان شیراز جنوبی - خیابان برزیل غربی - پلاک 152

ایمیل

niagenenoor@gmail.com